další várka informací…

Dobrý den,

předně všem děkuji za pomoc malým prvňáčkům:)

a posílám další várku informací týkajících se začátku šk. roku.

od pondělí 6. 9. se učíme dle rozvrhu, všichni žáci budou mít přezůvky, zamčenou skříňku a připravené pomůcky na vyučování (učebnice, sešity). Nezapomeňte vyplněnou a podepsanou žákovskou knížku (včetně kartičky pojišťovny)

v úterý 7. 9. odpadá odpolední vyučování (sportovní výchova) z důvodu vzdělávání pedagogického sboru

prosím o kontrolu školní online pokladny – vklad 500 na žáka/šk. rok. Z vložené částky bude stržena částka na výtvarné potřeby (cca 60,- žáci nepotřebují vybavovat své “kufříky”, všechny pomůcky dostanou), podpora charity Panenka Unicef, kterou si žáci odhlasovali, a budou z ní hrazeny akce uskutečněné během roku. Pracovní sešity hradí žákům škola.

Pevně věřím, že jste se během těchto dnů dostatečně “vypovídali” a v pondělí se těším na společnou práci:)

Comments are closed.